Nové miesto pre hviezdy

Detail info
Close

KRHUT & KOZUB 2024

KRHUT & KOZUB 2024

Dátum: 20. novembra 2024
Miesto: STARS auditorium, Bratislava
Adresa: Junácka 10, Bratislava

Vstupenky

Streda
20
Nov 2024
19:00
KRHUT & KOZUB 2024
STARS auditorium

Bratislava

Popis podujatia

KRHUT & KOZUB 2024
Populárna dvojica Jiří Krhut a Štěpán Kozub uzavrela rok 2023 veľkým koncertom v Ostravar Aréne a tento rok opäť vyráža na turné po všetkých kútoch Českej a Slovenskej republiky. V repertoári sa objavia aj nové piesne z pripravovaného albumu a na niektorých miestach zahrajú s celou kapelou, čo pre túto dvojicu nebýva zvykom.
Autorská dvojica si rýchlo získala srdcia poslucháčov všetkých generácií. Ich tvorba obsahuje žánrovo odlišné piesne, ktoré na platniach aj koncertoch  svojimi vokálmi obohacuje pesničkárka Barbara Kanyzová.
Na koncertoch Krhuta a Kozuba okrem piesní nesmie chýbať ani humor, ktorý neodmysliteľne patrí k obom interpretom a divák sa tak na vystúpeniach mnohokrát pobaví a zasmeje.
Nájsť spoločný čas na koncerty je pri pracovnej vyťaženosti oboch umelcov tak vzácny, že tých pár koncertov na rok 2024 je z ich strany zázrak a zároveň ospravedlnenie. Nechajte sa milo prekvapiť.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture KRHUT & KOZUB 2024
picture KRHUT & KOZUB 2024
picture KRHUT & KOZUB 2024
picture KRHUT & KOZUB 2024
picture KRHUT & KOZUB 2024
Top